


no mutta siinäpä ois ollu heti edessä hammastanko joten olis konetta pitäny nostaa ylöspäin reilustijaketech racinteam kirjoitti:oisit vaihtanut etuvetosen öljypohjan ni tuo patti olis mennyt palkin takapuolelle.
paljoko sulla on palaseinää siiretty taaksepäin? pitäs se mennä etuvetosen öljypohjalla ja hammastankolla koska volvon vinokone menee myös ja siinä on öljytila öljypohjan takaosassa.Lada110 kirjoitti:no mutta siinäpä ois ollu heti edessä hammastanko joten olis konetta pitäny nostaa ylöspäin reilustijaketech racinteam kirjoitti:oisit vaihtanut etuvetosen öljypohjan ni tuo patti olis mennyt palkin takapuolelle.https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater näkyy tuossa kuvassa paremmin.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
ei ainakaan tänävuonna. Rakennetaan loppuun ja testataan ja sit ens vuonna lähetään heti kauden alusta kisaamaan.PöyhöinKuusaalt kirjoitti:Saakos tämän nähdä SyysRylläyksessä?
Viimevuonna siellä yksi Samara yritti melko kovasti ja pääsikin kohtuullisen pitkälle.
johan toimii taasLada110 kirjoitti:Jumakauta sehän oli ihan hyvä ajettava ja kulkikinkunnes bensapumppu levis
mut eipä sen isompaa vikaa löytyny
tästä on helkutin hyvä jatkaa rojektia