Sivu 1/2
kyllä. olen tyytyväinen ladaan
Lähetetty: 24.4.2005 21:06
Kirjoittaja Team perseauki racing
ei voi kylllä sanoa mitään pahaa tuosta meidän perheen 1200s ladasta. isä ajelee viikolla raksalle töihin ja viikon loppusin se toimii laulu autona tai sitä rankastaan rallipoluilla. ja tähän asti ei mitään vikaa, niin ja kuletus käytössäkin vallan mainio tänään tuotiin siinä jopa mopo (tunturi tiger) takapenkki ladasta pois ja ikkunat auki, hyvin mahtui. onhan siinä toki kuletettu halot ja erinäisiä kodin koneita katolla.
kyllä se takalasin tarra pitää paikkansa

Lähetetty: 24.4.2005 21:20
Kirjoittaja pressa
ladaa on käytetty hyvällä menestyksellä jopa hevos autona ja se on jo saavutus
Lähetetty: 24.4.2005 21:32
Kirjoittaja nanno
Ei muuten kellään satu olemaan niitä hevoslada kuvia tallessa...??
Tässä viedään ladalla puita:
http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=19060
Lähetetty: 24.4.2005 22:49
Kirjoittaja veli alexei
Hevos- ja lehmäkuljetusta löytyy toooosi monesta paikasta netistä. Googlekin on ystävä..
Lähetetty: 24.4.2005 23:30
Kirjoittaja nanno
Free Image Hosting [xs.to]
Kiitos pressalle kuvista

Lähetetty: 24.4.2005 23:35
Kirjoittaja nivailija
Tällä hetkellä en todellakaan ole tyytyväinen Ladaan. Seisoo 1200L parasta aikaakin korjaamon pihassa.
Nivassa ei tosin ole murhettakaan... Se piristää.

Nyt kun vielä asensin siihen UPO UUDET siistit penkit, niin olo on vieläkin parempi.

Lähetetty: 25.4.2005 9:09
Kirjoittaja markku
Meikäläisellä ei ole ollut nappiksesta pahaa sanottavaa kunhan viitsii katsoa kärjet säännöllisesti(jos sais kärjettömän jostain) ja vähän huoltaa.Vaihdoin myäs 15 tuuman kesäpyörät alle ja kas kas lada muuttui hiljaisemmaksi eikä ihme kyllä vetele suomen uraisilla teillä,ja kaasarin muutoksen jälkeen autoon parempi ajaa ei hypi eikä nikottelu vaivaa......jotenka täysi vastine rahalle

Lähetetty: 27.4.2005 8:59
Kirjoittaja ESKRacing
ei oman laaborin kanssakaan ole suurempia onkelmia ollut, mitä nyt kannentiiviste meni ja öljyäkin rupesi viemään..
noh, projekti on muutenkin kesken että ei sinäänsä suurempaa merkitystä..
ihan tyytyväinen voi olla..

Lähetetty: 27.4.2005 12:26
Kirjoittaja noose01
nivailija kirjoitti:Tällä hetkellä en todellakaan ole tyytyväinen Ladaan. Seisoo 1200L parasta aikaakin korjaamon pihassa.
Nivassa ei tosin ole murhettakaan... Se piristää.

Nyt kun vielä asensin siihen UPO UUDET siistit penkit, niin olo on vieläkin parempi.

Nyt oot varmaan taas tyytyväinen Nappikseenkin?

Lähetetty: 27.4.2005 13:41
Kirjoittaja nivailija
noose01 kirjoitti:nivailija kirjoitti:Tällä hetkellä en todellakaan ole tyytyväinen Ladaan. Seisoo 1200L parasta aikaakin korjaamon pihassa.
Nivassa ei tosin ole murhettakaan... Se piristää.

Nyt kun vielä asensin siihen UPO UUDET siistit penkit, niin olo on vieläkin parempi.

Nyt oot varmaan taas tyytyväinen Nappikseenkin?

Kyllä. Kunhan se nyt vaan suostuisi toimimaan kunnolla aina. Elämä on.

Lähetetty: 28.4.2005 15:21
Kirjoittaja Mikko_PKP
Olen tyytyväinen:
- Samaraan, joka kuljetti minua yli 150 tkm isommitta murheitta ja palvelee nyt veljeä (lasissa 230 tkm)
- 110-farkkuun, johon mahtuu ihan mitä tahansa ja jolla on mukava ajaa kesät talvet
- 2104:ään, joka meni taas tänään leimasta läpi ilman huomautuksia!
Vaimoni on tyytyväinen 110 Hatchbackiinsa.
City-Samaraan en ollut kovin tyytyväinen, kun se ei oikein tykännyt käydä. Ehkä jos olisi jo silloin ollut tämä kerhopalsta, olisi siihenkin apu löytynyt...
Lähetetty: 2.5.2005 16:39
Kirjoittaja 'aatee'
kyl noi ladat on ollu aika kestäviä jääradalla paitti entisestä meni varmaanv nokka ketjun kiristäjä ku se rupes kolkottaa nii kauhiasti se myytii ja uutta kehiin (lada 1200L)
Lähetetty: 12.5.2005 14:06
Kirjoittaja maurichia
lada on paras eikä sitä ees vie varas

Lähetetty: 21.5.2005 23:23
Kirjoittaja Lada-Mies
toista samalasita ei ole kuin lada
Lähetetty: 28.5.2005 17:51
Kirjoittaja juha_petteri
Minua hymyilyttää joka kerta, kun meen pihalle ja nään larpan siellä kököttämässä. Myös ajaminen on hupaisaa, eikä tule minkäänlaisia suorituspaineita. Ei ainakaan minulle.