Sivu 1/1
VW golf Country
Lähetetty: 26.2.2024 17:03
Kirjoittaja KFH-893
Kolmevuotta oli pois liikennekäytöstä,käyttihäiriöiden takia nyt taas leimattu puhtain paperein,oli pirullisia anturivikoja,yms nää alkaa olla suomessa ja maailmalla harvinaisia,jospa seuraavaksi Niva ottaa työn alle,oottanut jo jonkin aikaa

country ollut meillä vissiin 14 vuotta
Re: VW golf Country
Lähetetty: 7.2.2025 20:15
Kirjoittaja KFH-893
kyllä vuosi menee nopeesti,vasta katsastin countryn,nyt pikku ongelma seuraavaan leimaan,rungossa 3,kpl kaaria yhessä mätävikaa,no onnex oon luokkahitsaaja,eli eiköhän tuosta selvitä jotenkin,ku korjaan tuon vian,no tiiä miten tuossa käy?sevii jossain vaiheessa.
Re: VW golf Country
Lähetetty: 2.3.2025 18:55
Kirjoittaja KFH-893
26.2.25 katsastuksessa hylätty,katsurin perstuntuma dynolla seisontajarru ei ottanut tarpeeksi? no pitää tutkiskella omasta mielestäni ollut tuommonen niin pitkään kun meilä on ollut,neliveto rullastoja tuolla asemalla ei ole,onneksi viimosena ajopäivänä käytin,ni ei ajokieltoon mennyt.
Re: VW golf Country
Lähetetty: 27.3.2025 5:30
Kirjoittaja KFH-893
Käytetty eilen jälkitarkastuksessa,vuoden saapi taas ajella jos kasassa kestää,mittariin tuli juuri 370000 km.