Sivu 1/1
Pitstop Tikkurilassa
Lähetetty: 31.8.2004 18:18
Kirjoittaja jimmy
Ostin vähän ajetun 110:n. Tänään sitten töistä kotiin ajellessa molemmat etusatulat ryyty kiinni. Mainiot custom pölykapselit synty samatien.
Muutama tippa CRC:tä sai sylinterit liikkumaan taas. Mukava oli laitella jarruja, kun ei edes satanut. Kotiparkkiin ajettua kuskinpuoleinen etuikkuna ei enään noussut ylös. Onneksi on kokemusta syntynyt jo Samaran kanssa. Nyt vaan uusia haasteita kohti.

Lähetetty: 31.8.2004 20:01
Kirjoittaja Misha
Hohhoijaa, tosi masentavaa kuulla tommosta, kun 110 ois niiiiiiiiiiiiiiiin sopiva auto vaikka itellekin, kuhan tästä rikastun hiukan. Ei kuitenkaan nappaa tapella tommosten kanssa. Mun kantikkaassa (-94, 61000 ajettu) on ollu vähemmän vikoja.
Lähetetty: 1.9.2004 13:15
Kirjoittaja LamaAjanElvis
jos haluaa uuden ladan. laittaa sen hinnan vanhaan lasarettiin.
tekee vanhaan takapotkuun konerempan, peltityöt, alustan hilut, sisustuksen ja maalauttaa... saa uutta vastaavan vehkeen joka vielä kaiken lisäks toimii.
Lähetetty: 3.9.2004 2:30
Kirjoittaja Mosse-Aksu
Misha kirjoitti:Hohhoijaa, tosi masentavaa kuulla tommosta, kun 110 ois niiiiiiiiiiiiiiiin sopiva auto vaikka itellekin, kuhan tästä rikastun hiukan. Ei kuitenkaan nappaa tapella tommosten kanssa. Mun kantikkaassa (-94, 61000 ajettu) on ollu vähemmän vikoja.
Vasta 61000. Sullahan pitäis olla vielä paljon ongelmattomia kilometrejä edessä. Ja olen ollut huomaavinani, että sulla on tuo axteekkikin hanskassa.